Naše kuchyně je srdcem penzionu, kde si z široké nabídky vybere opravdu každý.

Po celou délku pobytu je na Vás, jak si stravu u nás předem navolíte:

  • plná penze (snídaně, oběd - polévka a hlavní chod, večeře)
  • polopenze (snídaně a večeře)
  • volby samostatné - snídaně, oběd, večeře
  • nabízíme i možnost dopolední a odpolední svačiny

Dále můžete ochutnat naše domácí zákusky a výborné espresso.  Za hezkého počasí grilovat na zahradě nebo si nechat „na klíč“ připravit nejrůznější typy oslav ( dětské narozeniny, rodinné oslavy, malou svatbu, firemní akci).

Standardní jídelníček na týdenní i víkendové pobyty, sestavujeme jako vyvážený výběr pokrmů z „české klasiky“ tak „zdravého jídelníčku“, za jednotnou cenu 180,- Kč/ dospělá porce a 120,- Kč/ poloviční porce.

Porce obsahuje polévku a hlavní chod.

 

 

Česká klasika“ 

Jídelníček je nutričně vyvážený. Zahrnuje více pokrmů klasické české domácnosti (omáčky, brambory, těstoviny, knedlíky, dušená, pečená, smažená masa všeho druhu, zapečené pokrmy) v kombinaci se zeleninovými pokrmy.

Ukázky z českého jídelníčku naleznete zde.

„ Zdravý” jídelníček

Jídelníček je nutričně vyvážený, splňující nároky na moderní trendy ve výživě (zeleninové odlehčené pokrmy, drůbeží maso, ryby, hovězí maso, spíše dušené, pečené, grilované, zeleninové přílohy, zeleninové saláty, celozrnné pečivo, luštěniny).

Ukázky zdravého jídelníčku naleznete zde.

 

Sezónní nabídka

Sezóna v gastronomii přináší spoustu lahodných zážitků na Vašem talíři i u nás.

V každé roční době se snažíme připravit speciality dle sezónních surovin. Těšit se můžete např. na cuketové a dýňové speciality nebo třeba plněné jahodové knedlíky s tvarohem přelité rozpuštěným máslem.

Zákusky

Skvěle chutnají nejen dětem, ale i dospělým v kombinaci s kvalitním espressem.

Více o naší nabídce a galerii zákusků naleznete zde.

Grilování na zahradě 

Dobré maso, krásné posezení, to vše je v našem penzionu zaručeno. Chybí Vám tradiční opékání špekáčků nebo grilování masa s přáteli? Navštivte náš penzion a zažijte tu správnou dovolenou. Můžete využít venkovní ohniště, elektrický nebo venkovní gril.

Více informací naleznete zde.

Dětské narozeninové oslavy 

Připravíme a vyzdobíme dům tak, aby se líbil dětem. Sestavíte si své speciální dětské menu, upečeme vám narozeninový dort a budete-li chtít navrhneme vašim kulíškům i dětský program her, soutěží a maňáskového divadélka.

Více informací naleznete zde.

Rodinné oslavy a svátky

Kapacita a zázemí domu přímo vybízí k uspořádání nejrůznějších rodinných oslav a svátků. Sestavíte si své speciální menu, zajistíme exkluzívní dort, zákusky a moučníky, nápoje i obsluhu. Budete-li chtít, pomůžeme vám i s programem ( hry, soutěže pro celé rodiny, hudbu, ozvučení, výzdobu domu i zahrady, profesionálního fotografa, videokameru, ale i např. relaxační masáže jako dárek oslavenci).

Nabídku jednotlivých aktivit a ceník položek najdete zde.

Malá svatba 

Dům je ideálním místem pro uspořádání malé svatby, zásnub apod. Sestavíte si své speciální menu, zajistíme exkluzívní svatební dort, koláčky, zákusky a moučníky, nápoje i obsluhu. Budete-li chtít, pomůžeme Vám i s programem ( hry, soutěže pro celé rodiny, hudbu, ozvučení, výzdobu domu i zahrady, profesionálního fotografa, videokameru).

Nabídku jednotlivých aktivit a ceník položek najdete zde.

Pohoštění na firemní akci

Menu a další požadavky Vám připravíme na míru (obědové menu, chlebíčky a studená kuchyně, nápoje, grilování).

Nabídku jednotlivých aktivit a ceník položek najdete zde.